profesjonalne usługi internetowe

Instalacja i wdrażanie sklepów internetowych

Czy wiesz, jak szybko rośnie sprzedaż za pośrednictwem Internetu? Czy wiesz, jak wielu twoich znajomych regularnie korzysta z tej formy zakupów? Czy znasz inny sposób, aby przy pomocy jednego sklepu prowadzić sprzedaż na terenie całego kraju? Oferujemy kompletną ofertę instalacji, wdrażania i uruchamiania sklepów internetowych i innych rozwiązań z zakresu e-commerce.

Nasze usługi w zakresie tworzenia sklepów internetowych obejmują:

 • Oprogramowanie sklepu internetowego

  Wybór odpowiedniego oprogramowania sklepu internetowego jest bardzo ważny. Oprogramowanie powinno spełniać wszystkie wymagania związane z prezentacją oferty sklepu oraz sprzedażą i wysyłką towaru. Powinno działać w sposób pewny i niezawodny oraz poprawnie obsługiwać zainstalowane systemy płatności elektronicznych. Instalujemy i wdrażamy wyłącznie sklepy internetowe działające w oparciu o oprogramowanie dostarczane przez najbardziej renomowanych i solidnych dostawców. Pomagamy w wyborze odpowiedniego oprogramowania, optymalnego dla oferty towarów prezentowanych w sklepie.
 • Instalacja oprogramowania

  Oprogramowanie sklepu internetowego powinno być zainstalowane na serwerze zapewniającym stabilną i bezproblemową pracę przez 24 godziny na dobę oraz bezpieczną i stabilną obsługę wszystkich systemów płatności internetowych. Instalowane przez nas sklepy umieszczamy na serwerach zapewniających bezpieczne i stabilne działanie, wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych, szybkość działania i wysoko komfort obsługi.
 • Opracowanie indywidualnej szaty graficznej

  Każdy sklep powinien prezentować swoją ofertę w sposób estetyczny i przyciągający uwagę klientów. Dla każdego instalowanego przez nas sklepu oferujemy wykonanie indywidualnej i ciekawej szaty graficznej, dostosowanej do prezentowanego asortymentu towarów. Nasi graficy są w stanie stworzyć piękne oprawy wizualne oferowanego przez nas oprogramowania i spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów!
 • Dostosowanie sklepu do potrzeb klienta i sprzedawcy

  Każdy sklep internetowy wymaga odpowiedniego skonfigurowania, czyli dostosowania go do odpowiedniej prezentacji określonej grupy towarów. Każdy asortyment towaru wymaga nieco innego sposobu prezentacji w sklepie. Nasi specjaliści pomogą w odpowiednim doborze sposobu prezentacji towarów oraz w obsłudze zdjęć i opisów oferowanych towarów. Służymy pomocą w opracowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do poprawnego funkcjonowania sklepu, takich jak np.: regulamin, zasady polityki prywatności, potwierdzenia zamówień czy informacje o dokonaniu wysyłki.
 • Instalowanie systemów płatności on-line

  We wdrażanych przez nas sklepach internetowych możemy zainstalować dowolne dostępne na rynku i wymagane przez zamawiającego systemy płatności on-line. Oferujemy instalowanie kanałów płatności przelewami on-line, kartami płatniczymi, płatności w systemie Pay-Pal oraz mikropłatności realizowane poprzez SMS-premium.
 • Reklama i pozycjonowanie sklepu

  Właściwa reklama sklepu internetowego zwiększa ilość klientów i zwiększa twoje zyski! Oferujemy wiele możliwych form reklamy twojego sklepu w sieci Internet i pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach internetowych. Sprawdź, jak skuteczne są nasze sposoby reklamy!