profesjonalne usługi internetowe

Tworzenie stron i serwisów internetowych

Czy wiesz, ile milionów ludzi korzysta każdego dnia z Internetu? Czy wiesz jak wielu z nich szuka informacji na temat oferowanych przez Ciebie produktów i usług?
Czy uważasz, że w czasach rosnącej konkurencji możesz pozwolić na to, aby twoja firma nie była obecna w sieci?
Oferujemy Ci zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej, która w profesjonalny sposób zaprezentuje twoją ofertę jak największej grupie odbiorców.

Nasze usługi w zakresie tworzenia stron internetowych obejmują:

 • Tworzenie prostych stron-wizytówek.

  Jest to szybkie i niedrogie rozwiązanie przeznaczone dla klientów, którzy pragną umieścić w internecie podstawowe informacje o swojej firmie lub o oferowanych usługach lub produktach. Taki prosty serwis internetowy zwykle składa się ze strony głównej oraz kilku zakładek (podstron) zawierających bardziej szczegółowe informacje, takie jak na przykład: oferta, cennik, kontakt lub inne. Oferujemy pełne opracowanie serwisu, od wykonania projektu graficznego, aż do umieszczenia serwisu na odpowiednim serwerze.
 • Tworzenie stron internetowych zarządzanych przez użytkownika (CMS)

  Jest to rozwiązanie przeznaczone dla bardziej wymagających odbiorców, którzy chcą samodzielnie rozbudowywać swój serwis i dokonywać w nim częstych zmian i aktualizacji. Zastosowanie panelu administracyjnego umożliwia użytkownikowi łatwe i samodzielne zarządzanie treścią serwisu oraz jego rozbudowę o nowe moduły i funkcjonalności. Obsługa serwisu zbudowanego w oparciu o system CMS (system zarządzania treścią) nie wymaga wiedzy informatycznej, wystarczy zapoznanie się z instrukcją obsługi i ewentualne skorzystanie z pomocy naszego konsultanta.
 • Strony internetowe dla firm i instytucji

  Wykonujemy strony internetowe spełniające wszystkie, często bardzo specyficzne i indywidualne wymagania przedsiębiorstw, firm i instytucji. Projektujemy i wykonujemy zarówno proste strony służące do ogólnego przedstawienia oferty jak i bardzo rozbudowane serwisy firmowe zawierające: katalogi, prezentacje, punkty sprzedaży, obszary prezentacji multimedialnej i inne elementy określone przez zamawiającego.
 • Tworzenie serwisów w językach obcych

  Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób i firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do klientów w innych krajach. Oferujemy zarówno tłumaczenie istniejących stron na języki obce jak i opracowywanie nowych serwisów w kilku wersjach językowych. Na życzenie klienta oferujemy pomoc w rejestracji domen w kraju docelowej prezentacji serwisu, co jest rozwiązaniem korzystnym z punktu widzenia pozycjonowania domeny w wyszukiwarkach działających w innych językach.
 • Projektowanie i tworzenie stron z płatnym dostępem do zawartości

  Serwisy internetowe z płatnym dostępem do zawartości - jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które zamierzają osiągać przychody z prowadzonych przez siebie serwisów internetowych. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu serwisów z płatnym dostępem do zawartości, współpracujemy z wiodącymi operatorami obsługującymi systemy płatności w internecie. Oferujemy wykonanie systemów komercyjnych według pomysłu klienta, lub sprzedaż gotowych, już działających i wdrożonych stron internetowych z płatnym dostępem.
 • Tworzenie indywidualnych systemów internetowych.

  Jest to rozwiązanie przeznaczone dla klientów, którzy przy pomocy serwisów internetowych chcą zrealizować różne, często bardzo specyficzne, określone przez siebie zadania. Nasi konsultanci pomogą w dokładnym określeniu i zaprojektowaniu zasad działania takiego systemu, a następnie wykonają go w taki sposób, aby spełniał wymagania użytkowników.